UN Global Compact  |  CEO Water Mandate

Great Britain Colombia Brazil

Nanoseen Sp. z o. o.

<% join_label %>

Nanoseen Sp. z o. o.

Quick Info

Countries: --
Basins: --
Organization SDGs:
Includes Sustainable Development Goals from the organization and its locations.
Sustainable Agriculture (SDG 2.4)
Increase Access to Water, Sanitation, Hygiene (SDG 6.1 & 6.2)
Water Use Efficiency (SDG 6.4)
Integrated Water Resource Management (SDG 6.5)
Organization Tags:
Includes tags from the organization and its locations.
Irrigation Management and Technology
Services Offered: Other
Org. Type: Business
Org. Size: Small (10 - 99 Employees)
Industry Sector: Biotech, health care & pharma
Language: English
Org. Website: www.nanoseen.com
Org. Source: User
Profile Completion: 73%
Coalition: No

Organization Overview

Nanoseen to zespół zapalonych inżynierów nanotechnologii i naukowców, którzy udowadniają niezwykłe właściwości nanomateriałów jako podstawowego składnika produktów firmy rozwiązujących wiele problemów związanych ze zmianami klimatu. Aby być pionierem nowej generacji rozwiązań nanotechnologicznych, połączyliśmy przełomowe badania z najnowocześniejszymi technologiami w celu opracowania technologii zapobiegających niedoborowi wody, emisji dwutlenku węgla, zanieczyszczeniu wody …

Read More

Nanoseen to zespół zapalonych inżynierów nanotechnologii i naukowców, którzy udowadniają niezwykłe właściwości nanomateriałów jako podstawowego składnika produktów firmy rozwiązujących wiele problemów związanych ze zmianami klimatu. Aby być pionierem nowej generacji rozwiązań nanotechnologicznych, połączyliśmy przełomowe badania z najnowocześniejszymi technologiami w celu opracowania technologii zapobiegających niedoborowi wody, emisji dwutlenku węgla, zanieczyszczeniu wody z tworzyw sztucznych i nie tylko. Stworzyliśmy pierwsze na świecie bezenergetyczne bezciśnieniowe rozwiązanie do oczyszczania i odsalania wody, aby pomóc w walce z globalnymi niedoborami wody pitnej.

Nasza innowacyjna technologia o nazwie NanoseenX wykorzystuje specjalnie stworzone nanomembrany, które mają zdolność zatrzymywania zanieczyszczeń i soli w porach i są rozmieszczone w kaskadach wewnątrz cylindrycznego urządzenia w celu wykorzystania siły grawitacji do przeprowadzenia filtracji, eliminując potrzebę wykorzystania energii lub ciśnienia. Jest to pierwsze na świecie rozwiązanie technologiczne do oczyszczania i odsalania wody bez potrzeby korzystania ze źródła energii, które może pomóc w rozwiązaniu światowych niedoborów słodkiej wody.

Partner Organizations


None found.

Partner Projects


None found.


   Loading Suggested Resources
Filip Zakrzewski
Primary Contact  

   Loading Lessons